Indywidualna nauka pływania


Dla wielu osób jest ona życiowym wyzwaniem. Dla innych – nieustanną próbą pokonywania własnych słabości. Dla jeszcze innych – kolejnym celem, który pragną zrealizować. Dla nas to przede wszystkim możliwość przygotowania takiego planu i wykorzystania takich technik, które pozwolą nam wspomóc Państwa w realizacji marzeń. Nauka pływania wcale nie musi być drogą przez mękę – może być ciekawą i pełną sukcesów przygodą, która pozwoli również zdobyć nowe umiejętności.

Jako nowoczesna szkoła pływania w Warszawie, staramy się w taki sposób przygotowywać ofertę szkoleniową, by nie tylko prezentowała ona ciekawe spektrum treningowe, ale przede wszystkim była obietnicą efektywności. Dlatego też każdy nasz kurs pływania – niezależnie od tego, którego stylu dotyczy i na jakim poziomie zaawansowania jest realizowany – dostosowywany jest do predyspozycji uczestników. Indywidualna nauka pływania jest tym, co gwarantuje nam efektywną współpracę z zawodnikami.

Szkolenia indywidualne

W przeciwieństwie do wielu warszawskich szkół, nasza w centrum swojej oferty stawia indywidualną naukę pływania. Dla kursantów jest to okazja do pokonania własnych ograniczeń, zmierzenia się z nowymi wyzwaniami oraz nieustannego obserwowania swoich postępów. Jesteśmy przekonani, że taka forma doskonalenia techniki i rozwijania umiejętności sprosta Państwa oczekiwaniom.

Warsztaty indywidualne Warszawa

Oszczędzasz czas
Zamiast 8h na basenie jesteś tylko 3h

Budujesz cały styl od podstaw
W tym czasie możesz zbudować wybrany styl od podstaw

Trener jest tylko dla Ciebie

Wykorzystasz w pełni kontakt z trenerem i swoje możliwości 

1.  Program warsztatów indywidualnych kraula I, II, III stopnia jest identyczny jak w więszych grupach: teoria, nagrania wideo, identyczne ćwiczenia i w takiej samej ilości. Link do programu I stopnia> (w podobny sposób można również realizować warsztaty delfina, grzbietu i klasyka); 

2. Koszt warsztatu kraula I stopnia 450 pln; (II stopień- 250 pln, III stopień- 300 pln, inne style patrz: cennik główny)

3. Wymagana jest zaliczka 200 pln na nr konta 92 1950 0001 2006 7119 8835 0001 (Idea Bank)
w celu rezerwacji miejsca.
Biletu wstępu na basen, gdzie odbywają się zajęcia kupujemy we własnym zakresie;

4. Czas trwania warsztatu I stopnia wynosi około 6h, po 3h w ciągu 2 dni np. sobota i niedziela
(mogą być różne dni i godziny w
zależności od preferencji uczestnika).

5. Czasami na ten sam termin zgłasza się kilka osób (od 2 do 4) i w tej sytuacji przeprowadzamy warsztat w małej grupie za zgodą zgłaszających się.

6. Czytaj więcej >


Aby zgłosić się na wybrane szkolenie lub uzyskać więcej informacji dotyczących oferty naszej firmy prosimy o kontakt poprzez wypełnienie poniższego formularza. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól.