RODO


Szanowni Państwo

Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w bazie plywanieti.com  jest Pływanie Total Immersion Polska Przemysław Malicki vel Malewski z siedzibą w Warszawie (02-904), ul. Bernardyńska 23/10.

Inspektorem ochrony danych w firmie Pływanie Total Immersion Polska Przemysław Malicki vel Malewski jest osoba z którą możesz się skontaktować za pomocą e-maila: malicki@plywanieti.com lub pisząc na powyższy adres firmy.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, b, f RODO, w celu wykonania świadczenia usług oferowanych w serwisie, rejestracji konta klienta w tzw. *e-strefie i marketingu dotyczącego naszych usług i produktów. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez okres funkcjonowania bazy plywanieti.com. W bazie przetwarzane są następujące kategorie danych: imię i nazwisko, data urodzenia/wiek, dane internetowe, płeć, nazwa firmy, adres, telefon, adres email, NIP oraz zdjęcia i materiały wideo z zajęć. Dane pochodzą z dobrowolnych zgłoszeń przekazywanych przez użytkowników serwisu (drogą e-mail lub telefoniczną).

Macie Państwo prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, do kopii danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo cofnięcia zgody, prawo do sprzeciwu wobec marketingu administratora, prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.

Korzystanie z serwisu i usług www.plywanieti.com oznacza zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych.

Pozdrawiamy, Zespół Pływanieti.com

* E-Strefa- jest to specjalnie utworzona baza zawierająca nagrania wideo użytkowników oraz dodatkowe materiały z zajęć znajdująca się w bezpiecznym niepublicznym kanale youtube.com.


 

OSTATNI BLOG

więcej informacji

Warsztaty indywidualne

więcej informacji

PROMOCJA NA LEKCJE INDYWIDUALNE

więcej informacji