O nas


PŁYWANIE TOTAL IMMERSION POLSKA jest szkołą zajmującą się nauczaniem pływania metodami total immersion (ti)*. TI jest najbardziej efektywnym i cenionym na świecie programem szkolenia pływaków dostosowanym do możliwości każdego sprawnego człowieka.

 fot. Polsat News    Dzięki nam możesz więc zdobyć umiejętności świetnego pływaka niezależnie od takich czynników jak:

- talent i wrodzone umiejętności,
- doświadczenie i poziom zaawansowania,
- siła, budowa ciała i kondycja fizyczna,
- nawyki i instynkty,
- wiek.                                                    
 

Zacznij pływać szybciej, wydajniej i z mniejszym wysiłkiem, a przy tym stylem pełnym wdzięku, swobody, luzu i gracji - a co równie ważne - osiągnij to za pomocą środków i metod prostych, precyzyjnych, przyjemnych, przynoszących rezultaty znacznie szybciej niż metody tradycyjne.

Oferujemy szeroką gamę szkoleń obejmujących wszystkie style pływackie i różnorodne poziomy zaawansowania. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Polski w formie warsztatów, obozów, lekcji indywidualnych. Jesteśmy otwarci zarówno na klientów indywidualnych, jak i grupowych (ulgi, promocje i oferta dla firm). Naszą dewizą jest profesjonalizm. 

Trener główny Przemysław Malicki

 fot. Polsat News    Zajęcia prowadzi trener ti Przemysław Malicki wraz ze swoimi asystentami lub innymi  trenerami ti. Przemysław Malicki jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.

Był zawodnikiem klubu CWKS Legia Warszawa, gdzie specjalizował się w stylu motylkowym i klasycznym. Wspólnie z innymi trenerami total immersion prowadził wiele zajęć, kursów i warsztatów. Interesuje się metodyką, dydaktyką i psychologią sportu.                                                         

Zobacz więcej na: blog.plywanieti.com


* total immersion oznacza w wolnym tłumaczeniu całkowite zanurzenie, a twórcą pojęcia jest amerykanin Terry Laughlin, więcej informacji o ti: www.totalimmersion.net.

OSTATNI BLOG

więcej informacji

Warsztaty indywidualne

więcej informacji

PROMOCJA NA LEKCJE INDYWIDUALNE

więcej informacji