Szkolenia


Warsztaty mogą być indywidualne lub grupowe. Odbywają się w weekendy i trwają
dwa lub jeden dzień. Warsztaty dzielą się na cztery stopnie (0, I, II, III).  

Warsztaty stopnia 0 są dla osób nieumiejących pływać i/lub mających lęk przed wodą. Pozostałe stopnie dotyczą kraula. W warsztatach stopnia I może wziąć udział każdy, kto umie przepłynąć niewielki dystans w dowolny sposób (ich celem jest budowa stylu). Warsztaty stopnia II mają na celu dalsze doskonalenie stylu. Warsztaty stopnia III są już dla zaawansowanych uczestników.

Warsztaty kraula stopnia I trwają dwa dni (sob. i niedz.). Stopień II, III odbywa się najczęsciej w niedzielę po zakończeniu warsztatów stopnia I. Możliwe sa jednak zmiany i dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb uczestnika/-ów . 

warsztaty 2 dniowe
Warsztaty kraula
Warsztaty kraula i grzbietu
Warsztaty kraula i delfina
 warsztaty kraula, delfina i grzbietu
Warsztaty kraula, delfina i klasyka 
warsztaty 1 dniowe
Warsztaty klasyka i delfina
Warsztaty grzbietu i delfina
Warsztaty klasyka i grzbietu
Warsztaty grzbietu
Warsztaty klasyka
Warsztaty delfina
miesięczne warsztaty
nowatorska forma warsztatów kraula realizowanych w czasie jednego miesiąca.
warsztaty dla niepływających lub mających lęk przed wodą  
Zajęcia indywidualne lub grupowe według specjalnie opracowanego programu ti uwzględniającego potrzeby osób niepływających i/lub bojących sie wody, trwają kilka godzin i przeprowadzane są w ciągu 1 dnia.  

Rodzaje i terminy najbliższych warsztatów podane są na stronie głównej oraz na podstronie terminy szkoleń.

lekcje indywidualne
lekcje mające na celu doskonalenie posiadanych już umiejętności lub naukę pływania od podstaw. rodzaje i formy lekcji do uzgodnienia z trenerem.
obozy trenerskie
zrupowania dla osób chcących zdobyć uprawnienia do nauczania pływania metodami ti. uprawnienia obejmują wszystkie style pływackie (czas trwania około 1 tydzień).
obozy pływackie w polsce i zagranicą
Zgrupowania na wodach otwartych doskonalące umiejetności osób pływających i przygotowujące do swobodnego i komfortowego pływania w nowych i nieznanych akwenach oraz do startu w zawodach na wodach otwartych (czas trwania około 1 tydzień).